Úvod E-shop

Referencie

Referencie

Lucia Strnad Muthová

Lucia Strnad Muthová

Riaditeľka firemnej komunikácie Allianz - Slovenská poisťovňa, Správkyňa Nadácie Allianz...

Počas uplynulých sto rokov v poisťovníctve pracovali státisíce Slovákov a riešili sa milióny poistných udalostí, spôsobených nielen živelným udalosťami. Je úžasné s akým entuziazmom sa Tomáš ujal myšlienky mapovania osudov spojených s týmto odvetvím a založil slovenské Múzeum poistenia. Čaká ho ešte dlhá a vzrušujúca cesta a so zážitkami z nej sa bude deliť s každým, kto bude chcieť spoznať zaujímavé osudy klientov, či pracovné postupy “poisťovákov” v kontexte meniacich sa ekonomických a politických súvislostí.

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

Organizátor soutěže finančních produktů Zlatá minca. Tvůrce diskusních webinářů a rozhovorů o finanční gramotnosti. Zakladatel největší slovenské FB skupiny o financích...

Muzeum pojištění je kus historie. Historie lidského myšlení, lidského chování a lidských obav. Čteme, co si lidé nechávali pojišťovat a je nám to blízké. Proto fandím Tomášovi Kromkovi v jeho práci. Je nadšenec a to se cení!

Marián Baťovský

Marián Baťovský

General Manager Branch Slovakia & Practice Leader Property...

Múzeum poisťovníctva je krásny počin nadšencov z radov poisťovákov. Poistenie je beh na dlhé trate a veľa z tých zmlúv, ktoré boli platne pred sto a viac rokmi, by boli v rovnakom rozsahu dojednane aj dnes, a to nielen poisťovňou ale aj klientom. na druhej strane vidíme pokrok, ktorý sme ako odvetvie za posledné roky dosiahli a všetko nove čo nás ešte čaká, je potrebne dokumentovať a v tom želám Múzeu poisťovníctva veľa úspechov.

  múzeum galéria archív poistné zmluvy dokumenty história poistenia

Partnerstvo

Nadácia Allianz Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s. Zlatá minca
Ako nás môžete podporiť?