Úvod E-shop

Články / Poistenie pre prípad únosu mimozemšťanmi? Aj toto sa dá poistiť?

Poistenie pre prípad únosu mimozemšťanmi? Aj toto sa dá poistiť?

Poistenie pre prípad únosu mimozemšťanmi

21/Nov/2022 | VIETE ŽE EXISTUJE POISTENIE PRE PRÍPAD ÚNOSU MIMOZEMŠŤANMI A, ŽE JE NA SVETE PRVÉ PLNENIE POISTNEJ UDALOSTI?

Nápad na takýto druh poistenia dostal v roku 1987 Mike St. Lawrence v Altamonte Springs, Florida, keď pomocou svojej agentúry Alien Abduction Insurance  začal ponúkať obmedzené alebo komplexné poistenie únosu mimozemšťanmi vo výške 10 miliónov dolárov.
 
Každý, kto sa obáva, že by mohol byť vzatý na intergalaktickú cestu bez svojho súhlasu, môže zaplatiť jednorazový poplatok 24,95 USD za papierovú zmluvu alebo digitálna verziu so zľavou len za 19,95 $.
 
Podľa podmienok tejto zmluvy bude poistenému suma 10 miliónov dolárov vyplatených vo forme 1 dolára ročne po dobu 10 miliónov rokov.
 
Mike St. Lawrence predal za posledných viac ako 30 rokov okolo 6-tisíc poistení proti únosu mimozemšťanmi. 
 
Pre každého, kto bol unesený mimozemšťanmi a chce si uplatniť nárok, je na stránke agentúry k dispozícii formulár, ktorý sa pýta na typ formy života, ktorá vás uniesla, miesto ich pôvodu, číslo štítku z UFO, fotografiu mimozemšťanov a napokon podpis „autorizovaného mimozemšťana na palube“.
 
Doteraz predložili tvrdenia dvaja ľudia.
 
Jeden žiadateľ dokonca predložil ako dôkaz "polaroidové" fotografie údajných mimozemšťanov.
 
Druhý poistený si uplatnil nárok na základe rozhovoru s profesorom na MIT, ktorý skúmal implantát z tela poisteného, a uviedol mu, že implantát nie je vyrobený zo žiadnej pozemskej látky. To St. Lawrence a jeho Alien Abduction Insurance  považoval za hmatateľný dôkaz, aby dotyčnému žiadateľovi začali platiť dolár ročne po dobu 10 rokov až po dobu kým s ním stratili kontakt.

Poistenie Múzeum poistenia Poistka Stará poistka História poistenia únos mimozemšťanmi múzeum galéria archív poistné zmluvy dokumenty história poistenia

Partnerstvo

Nadácia Allianz Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s. Zlatá minca
Ako nás môžete podporiť?