Úvod E-shop

Články / Finančná podpora projektu digitalizácie

Finančná podpora projektu digitalizácie

Finančná podpora projektu digitalizácie

30/Aug/2022 | Odkedy som začal rozvíjať myšlienku prvého Múzeum poistenia na Slovensku, bolo veľmi dôležité zabezpečiť hlavne financovanie celého projektu.

Je dobré mať silného partnera pri ceste, ktorá je veľmi ambiciózna a veľmi náročná.

Odkedy som začal rozvíjať myšlienku prvého Múzeum poistenia na Slovensku, bolo veľmi dôležité zabezpečiť hlavne financovanie celého projektu.

Cesta od založenia celej zbierky poistných memorabílií k založeniu OZ Múzeum poistenia, bola prirodzeným postupom na ceste za samotným múzeom a som veľmi rád, že na tejto ceste som našiel prvých partnerov a priateľov. Jedným z nich je Nadácia Allianz.

Nadácia Allianz finančne podporila projekt „Múzeum poistenia – digitalizácia“, sume 3500 eur.

Ďakujeme

Vďaka tejto čiastke sme mohli zakúpiť našu prvú techniku. Prácu nám veľmi uľahčí profesionálny skener dokumentov A3 na skenovanie listinných exponátov. Fotoaparát Sony ZV - E10, sa bude používať na dokumentovanie zbierok, vlogové príspevky, reportáže a inú fotodokumentáciu. V rámci projektu bude do začiatku Júla bude webová stránka www.muzeumpoistenia.sk. Tiež vytvárame nové logo a firemnú identitu. Do konca roka by mala vzniknúť prvá virtuálna prehliadka a výstava.

Keďže sa jedná o finančne aj logisticky náročný projekt stále hľadáme partnerov na finančnú, ale aj odbornú a personálnu pomoc.

Osobitne ďakujem správkyni Nadácie Allianz Lucia Strnad Muthova, za jej obrovskú zanietenosť a záujem o náš projekt, Juraj Dlhopolcek, predsedovi správnej rady Nadácie Allianz za jeho podporu, Katarína Rontšinská z Nadácie Allianz za administráciu celého procesu.

Posielam jedno veľké ďakujem. Aj vďaka vám môžeme rásť.

digitalizacia finančná podpora projekt Nadácia Allianz múzeum galéria archív poistné zmluvy dokumenty história poistenia

Partnerstvo

Nadácia Allianz Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s. Zlatá minca
Ako nás môžete podporiť?